З 9 по 13 квітня викладач англійської мови УЄТС Джошуа Токар брав участь у 52-тій міжнародній конференції англійської мови IATEFL у Брайтоні (Велика Британія).

 

У конференції IATEFL (Міжнародна асоціація викладачів англійської як іноземної мови) взяли участь понад 3000 спеціалістів з англійської мови з усього світу. На ній відбувалися численні переговори, презентації та майстер-класи.

 

«Я багато що почерпнув на цій конференції, — розповідає Джошуа, — зокрема, як ефективніше вивчати мову та як структурувати наші курси англійської мови, щоб якомога повніше задіяти навчальний потенціал студентів. Тож до наступного навчального року планую внести кілька змін у нашу англійську програму задля її покращення».

 

 

На конференції також працювала виставка видавців та ресурсів, яка знайомила викладачів з останніми матеріалами з вивчення мови.

 

Джошуа каже: «Ми шукаємо більш відповідних навчальних матеріалів, які допоможуть нам ефективніше досягати цілей нашої англійської програми. Ця конференція дала мені можливість поговорити з авторами та порівняти різноманітні навчальні програми. Отже, я сподіваюся в найближчому майбутньому запровадити також нові навчальні програми для наших курсів».

 

Додати коментар

Залишити коментар тут:


Захисний код
Оновити

logo_footer

Українська євангельська теологічна семінарія

Наша адреса:

Вул. Квітки Цісик, 57 (11 лінія)

Пуща-Водиця, м. Київ. Тел.: 0-800-508-812

Поштова адреса:

А/с 8, м. Київ, 04075