27 і 28 квітня викладачі УЄТС брали участь у Міжнародній науково-богословській конференції «Методологія богословських досліджень».

 

Основними організаторами конференції виступили ресурсно-дослідницький центр ЄААА, філософсько-богословський факультет Українського католицького університету та центр дослідження релігії Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова. У конференції взяли участь представники і доповідачі щонайменше восьми країн та кількох міжнародних університетів. Науковці з Німеччини, Австрії, Нідерландів, Бельгії, Болгарії України та інших країн обговорювали богословські підходи, методи та дослідницькі практики, які відповідають змінам світоглядних і наукових парадигм, що відбуваються нині у світі, зокрема і в Східній Європі.

 

 

Серед доповідачів на цьому представницькому форумі були й декан богословського факультету УЄТС Денис Кондюк (з доповіддю «Методологічні можливості теоестетики для аналізу культурних артефактів») та викладач англійської мови Джошуа Токар ( з доповіддю «Мотивація вивчати англійську мову в Українській євангельській теологічній семінарії»).

 

«Ця конференція була одною із перших в Україні, що об'єднала велику кількість навчальних закладів, конфесій та країн, — розповідає Денис Сергійович. — Її важливість складно переоцінити, адже вона стала ще одним проявом присутності теологічного дискурсу та досліджень в системі державної освіти й визнання діяльності християнських навчальних закладів. Маю сказати, що представники УЄТС внесли свою лепту у формування унікального підходу до використання та дослідження богословського методу в академії».

 

 

Джошуа Токар, своєю чергою, поділився темою, яку висвітлював на конференції: «Я презентував проблему англійської мови в богословських дослідженнях. Зокрема, поділився результатами власного дослідження, яке нещодавно закінчив. Воно стосувалося мотивації студентів вивчати англійську мову в українській семінарії та ролі мотивування в допомозі студентам досягти рівня знань англійської мови, необхідного для роботи з ресурсами та участі в якісних теологічних дослідженнях. Я дав декілька рекомендацій із прикладами щодо того, яким чином теологічні установи можуть і повинні підвищувати якість та ефективність англійської інструкції з поліпшення теологічних досліджень в Україні».

Додати коментар

Залишити коментар тут:


Захисний код
Оновити

logo_footer

Українська євангельська теологічна семінарія

Наша адреса:

Вул. Квітки Цісик, 57 (11 лінія)

Пуща-Водиця, м. Київ. Тел.: 0-800-508-812

Поштова адреса:

А/с 8, м. Київ, 04075