Географія цьогорічної конференції ще ширша, ніж в минулому році. На неї приїхали групи й окремі особи з Маріуполя, Одеси, Полтави, Вінниці, Черкас, Кременчука, Києва, Львова, Тернополя та інших ближніх і дальніх міст України.

 

Хтось завітав на цю подію уперше, а хтось повернувся знову. Знайомимося з учасниками Music in Worship.

 

Група з ц. «Слово Життя», Біла Церква: «Ми брали участь у минулорічній конференції. Були дуже цікаві семінари, ми багато корисного почерпнули для себе. Є таке передчуття, що в цьому році буде ще краще. Хочемо взяти всього по максимуму».

 

Даниїл, «Церква Нових Перемін», м. Маріуполь: «Я навчаюся у Львівській семінарії, і один з наших викладачів прорекламував нам конференцію Music in Worship. Я лідер поклоніння у своїй церкві і подумав, що нашій групі це буде корисно. Тож нас приїхало п’ятеро. Найбільше цікавлять закордонні групи, бо це інший, незвичний досвід, а також майстер-класи».

 

Група з ц. «Нове життя», м. Тячів (Закарпаття): «Минулорічна конференція нам дуже сподобалася. Особливо майстер-класи з написання пісень, які проводив Роб Стілл. Це нас надихнуло на написання своїх пісень. І в цьому році ми приїхали із власними напрацьовками, хочемо показати їх Робу та порадитися з ним. А загалом, ми сповнені енергії та бажання отримувати нову інформацію та хочемо взяти для себе ще більше, ніж у минулому році».

 

Аня, ц. ICA, Київ: «Про конференцію я дізналася з Фейсбуку. Попередньо ознайомилася з програмою й обрала для себе семінари з клавішних і вокалу».

 

 

Група з ц. «Нове Життя», м. Львів: «Ми приїздимо на цю конференцію вдруге. В минулому році дуже корисно було попрацювати і в загальному залі й на майстер-класах, особливо дізнатися про різні організаційні моменти, зокрема, як організувати групу, як її вести. Незабутнє враження справили на нас Стів Томпсон і Фред Х’юмен. Раді будемо поспілкуватися з ними знову».

 

Людмила, ц. «Слово віри», м. Черкаси: «Я вже 10 років веду нашу церкву в поклонінні як вокалістка, але мені завжди дуже цікаво дізнаватися щось нове, підвищували свій рівень. Тож, дізнавшись про Music in Worship, вирішила приїхати на неї. Я вже обрала для себе майстер-класи, в першу чергу, звісно, з вокалу, а також дуже зацікавили семінари з теології поклоніння, які вестиме Фред Х’юмен».

 

Євген, ц. «Ранкова Зоря», м. Новоград-Волинський: «В минулому році на конференції побували сестри з нашої церкви. Їм дуже сподобалося. Тож в цьому році нас приїхало семеро. Особисто я звукооператор-початківець, тож хочу передусім здобути нові знання у цій сфері».

 

 

Ірина, ц. «Хілсон», м. Одеса: «Я випадково побачила рекламу конференції у Фейсбуці, і вона мене дуже зацікавила. Знайшла в програмі багато корисних семінарів для себе, передусім з вокалу. Тож дуже захотілося приїхати, і ось я тут».

 

Сергій, ц. «Алмаз», м. Київ: «Мене найбільше цікавить духовна складова прославлення, тому що я чудово розумію, що наша мета не створювати музику чи емоційний фон, а вести людей до поклоніння, показувати їм велич Бога. Тому на Music in Worship мене в першу чергу зацікавили семінари з теології поклоніння. Але впевнений, що й з технічного боку щось візьму для себе як бас-гітарист».

 

Валерій, ц. «Любов і Зцілення», м. Тернопіль: «На конференцію приїхала половина нашої групи. Найбільше зацікавило те, що ця конференція триває три дні і пропонує багато різноманітних семінарів і майстер-класів. Зокрема нас цікавить аранжування, гітара, вокал, звукорежисура. Вирішили спробувати»

Додати коментар

Залишити коментар тут:


Захисний код
Оновити

logo_footer

Українська євангельська теологічна семінарія

Наша адреса:

Вул. Квітки Цісик, 57 (11 лінія)

Пуща-Водиця, м. Київ. Тел.: 0-800-508-812

Поштова адреса:

А/с 8, м. Київ, 04075