Враження від Music in Worship тих, з ким ми вже познайомили читачів нашого сайту, та інших гостей конференції.

 

Адріана, ц. «Нове життя», м. Тячів (Закарпаття): «Я готувала своє серце до цієї конференції, відчувала, що тут буде щось особливе. Так воно і є — все, що тут відбувається мене дуже надихає. Вчора ввечері, наприклад, тут була молодіжна група SKEEMANS. Кожне слово їхніх пісень торкалося глибин моєї душі, тих глибин, де може жити тільки Бог. І так в усьому: мене сповнюють слова, я весь час ходжу і розмірковую, записую. Щойно була на семінарі «Божий погляд на твоє поклоніння і на тебе як лідера», який вела Кірстен Кларк з Англії. Її слова теж глибоко торкнулися мене. Ось я записала: «Не те, що хочу я, а що хоче Бог». Поклоніння — це як життя. Я молилася, щоб стан мого серця був поклонінням Богові. Багато думок, все літає, і я хочу скласти все це до купи, щоб воно справді глибоко закорінилося в моєму серці. І не тільки для себе, хочу передати це своїм дітям, їх у мене троє, своїй церкві, хочу ділитися».

 

Наталя, ц. «Нове життя», м. Тячів (Закарпаття): «Я втретє на конференції Music in Worship. Щоразу вона надихає і дає щось нове. В цьому році дуже вразив новий спікер Дейв Сілбер. Багато важливих речей дізнаюся від нього. Так само надзвичайно потужним був семінар Фреда Х’юмена про молитву. Надихає, що конференція робить акцент саме на духовних аспектах, а не на технічних».

 

 

Даниїл, «Церква Нових Перемін», м. Маріуполь: «Я не розчарований, що приїхав. Не в усіх церквах є вчення саме про поклоніння, і дуже класно, що на цій конференції його висвітлюють. Дуже сподобалися семінари з лідерства та аранжування».

 

Євген, ц. «Ранкова Зоря», м. Новоград-Волинський: «Цікаво, що я приїхав, націлений на музику, а Бог відкриває мені тут інші речі. Наприклад, я познайомився з людьми зі служіння «Кофе-хауз». Давно вже думав про це служіння, і раптом така зустріч на музичній, здавалося б, конференції. Що ж до фахових інтересів, зокрема звукорежисури, заради яких я приїхав, то я зрозумів важливу річ: звісно, мені треба ще багато вдосконалювати свої вміння, але головне не в цьому, головне, щоб за технічною майстерністю не загубити справжню мету, якою є для нас поклоніння Богові».

 

 

Сергій, ц. «Алмаз», м. Київ: «Мої очікування цілком виправдані і навіть перевершені. Мене передусім цікавила теологія поклоніння, але я думав, що на конференції буде зроблено акцент на практичних, технічних моментах, і мені доведеться спеціально шукати теологічної, духовної частини. Натомість побачив, що акцент саме зроблено на богоцентричності поклоніння, і це змінило моє уявлення про музичні конференції».

 

Віка, ц. «Любов і Зцілення», м. Тернопіль: «На цій конференції є багато таких напрямків і тем, які, мені принаймні, не траплялися на інших конференціях. Скажімо, тема аранжування. Зазвичай на конференціях пропонують майстер-класи тільки з окремих інструментів, а про загальне аранжування не йдеться. А Music in Worship пропонує і такі семінари та майстер-класи. До речі, чекаю на майстер-клас з вокального аранжування, яке мене дуже цікавить. Так само принципи молитви або навчання підлітків — ці теми раніше мені не траплялися і є надзвичайно цікавими для мене. Тобто тут можна почути щось таке, чого ти раніше не чув. Це дуже приємно».

 

 

Ірина, ц. «Народ Божий», м. Київ: «Яскраве враження справила на мене лекція Фреда Х’юмена про молитву в поклонінні. Багато важливого взяла з неї для себе і своєї групи. Наприклад, на противагу уявленню, що молитва має бути спонтанною, Фред висловив думку, що в молитві поклоніння має бути не лише елемент натхнення, а й підготовка. Я завжди відчувала, що цілком спонтанна молитва — це щось не те. Тож мені дуже важливо було почути саме про підготовку до молитви, передусім, щоб уникати особистісних моментів. Тому що молитва в поклонінні — це не моя особиста молитва. В ній ми ведемо людей так само, як у піснях прославлення».

 

Олександр, «Церква Воскреслого Христа», м. Вінниця: «Я на конференції Music in Worship вже вдруге. Враження просто незабутні. Я думаю, скільки разів буде організовуватися ця конференція, стільки я приїздитиму на неї. В першу чергу на цьогорічній конференції мені були цікаві теми лідерства, того, як вести прославлення, яка музика має бути в прославленні, як вона може поширюватися через прославлення на інших людей, як вона може змінювати інших людей. Іноді я шкодую, що не можу поділитися на кілька частин, так багато цікавого тут, і скрізь хочеться побувати. В порівнянні з минулим роком конференція зробила новий крок вперед. Скажімо, як звукорежисер я дуже задоволений якістю звука на цьогорічній конференції. В минулому році з ним були проблеми, а в цьому їх усунуто».

 

Додати коментар

Залишити коментар тут:


Захисний код
Оновити

logo_footer

Українська євангельська теологічна семінарія

Наша адреса:

Вул. Квітки Цісик, 57 (11 лінія)

Пуща-Водиця, м. Київ. Тел.: 0-800-508-812

Поштова адреса:

А/с 8, м. Київ, 04075