Закінчилася перша сесія нової магістерської програми «Місія в сучасному місті», але відгомін після неї ще йде. Зокрема триває осмислення різноманітних методик, запроваджених у навчальний процес.

 

Розробники програми зацікавлені не тільки в тому, щоб різнобічно й жваво викласти матеріал. Вони прагнуть дати можливість студентам вже під час навчального процесу почати на практиці застосовувати отримані знання і вчитися в церков, що вже служать в своєму оточенні.

 

Тому впродовж першого тижня магістерської програми «Місія в сучасному місті» студенти й вільні слухачі мали дивовижну можливість відвідати церкву "Спасіння" (м. Вишневе) та Ірпінську Біблійну Церкву (м. Ірпінь).

 

 

Семінарія щиро дякує служителям цих церков, які в особистому спілкуванні ділилися своїм безцінним досвідом служіння в українському контексті, баченням і думками. Зі слів студентів семінарії, ці зустрічі були надзвичайно важливими для самих студентів, для церков, де вони служать, і загалом для розвитку церковного служіння в Україні.

Додати коментар

Залишити коментар тут:


Захисний код
Оновити

logo_footer

Українська євангельська теологічна семінарія

Наша адреса:

Вул. Квітки Цісик, 57 (11 лінія)

Пуща-Водиця, м. Київ. Тел.: 0-800-508-812

Поштова адреса:

А/с 8, м. Київ, 04075