Триває набір на навчання. Дізнайтеся подробиці!

Ласкаво просимо! Ця навчальна програма допоможе вам здобути глибокі фундаментальні знання в сфері богослов’я, а також підвищити компетенцію практичного служіння.

 

Специфіка програми

Студенти приїжджають в УЄТС на чотири двотижневі сесії в рік (у листопаді, січні, квітні й липні), де через лекції, семінари, дискусійні групи, презентації та ін. методи навчання здобувають знання та підвищують компетенцію. Рівень бакалавра передбачає чотири роки навчання.

 

Предмети з біблеїстики навчать вас правильно досліджувати Біблію, допоможуть здобути всебічні знання фундаментальних книг Святого Письма.

 

Богословські предмети допоможуть глибше пізнавати Бога, краще зрозуміти християнський погляд на людину та її покликання, сутність спасіння, природу та місію церкви.

 

Вивчення історії Церкви допоможе вам побачити цілісну картину християнства упродовж віків для того, щоб краще розуміти власну ідентичність і особливості інших напрямків християнства.

 

Предмети з духовності закладуть важливий фундамент для духовного формування особистості на основі Біблії та класики про християнську духовність. Також у процесі навчання студенти матимуть змогу сформувати і вдосконалити в своєму служінні такі практичні навички, як проповідування, благовістя, консультування та ін.

 

Цінність програми

Заочна програма "Богослов'я і християнське служіння" принесе велику користь як активним служителям церкви, так і віруючим людям, які займаються професійною діяльністю в суспільстві, але які бажають бути "сіллю та світлом" у своїй сфері.

 

Ряд предметів цієї програми навчають виконувати Божу місію в сучасному суспільстві для того, щоб преображати його згідно задуму Творця.

 

Унікальність програми

Ця програма – єдина християнська програма бакалаврського рівня заочної форми навчання на пострадянському просторі, яка акредитована ЄЄАА – Європейською євангельською акредитаційною асоціацією (European Evangelical Accrediting Association; https://eeaa.eu).

 

Це означає, що наш рівень викладання повністю відповідає рівню відповідних програм Європи. Також наш диплом визнають навчальні заклади Європейської Асоціації для тих, хто захоче продовжити своє навчання в Європі. Навчання за цією програмою проходить відповідно до Болонської системи.

 

Викладачі

Викладачі програми здобули якісну богословську освіту в провідних християнських навчальних закладах Європи, Північної Америки та України й служать у різноманітних служіннях церков та місій.

 

Переважна більшість викладачів програми з України, з великим досвідом викладання і служіння. У той же час, для викладання ряду спеціалізованих предметів ми запрошуємо досвідчених викладачів з-за кордону.

 

Контакти

Ковалів Петро Михайлович

Керівник програми

Ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Золотов Володимир Володимирович

Куратор навчального процесу та практичного служіння

Ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Телефони для довідок

+380 (44) 401-82-41
+380 (44) 401-82-42
0-800-508-812 (безкоштовно)
logo_footer

Українська євангельська теологічна семінарія

Наша адреса:

Вул. Квітки Цісик, 57 (11 лінія)

Пуща-Водиця, м. Київ. Тел.: 0-800-508-812

Поштова адреса:

А/с 8, м. Київ, 04075