Триває набір на навчання. Дізнайтеся подробиці!

Ця програма спрямована на дослідження історії, богослов'я та місії п'ятидесятницького руху для затвердження лідерів помісних церков у їхньому богослов’ї та служінні. Дана програма сприяє становленню лідерського і пастирського служіння у церкві. У процесі навчання формуються творчі та організаторські здібності, закладаються богословські знання у контексті пневматології та історії. Таким чином, магістерська програма буде чинити трансформуючу дію для більш ефективного служіння.

 

Програма розрахована на служителів, які мають ступінь бакалавра богослов'я або християнського служіння, або досвід практичного служіння більше 5 років і вищу освіту, або ж досвід пастирського служіння та навички викладання більше 10 років.

 

Процес навчання формується з академічних модулів (двотижнева сесія, що складається із двох предметів) двічі на рік. Написання дослідницьких проектів у трьох напрямках: теологія, історія та місія п'ятидесятницького та харизматичного рухів. Вивчення навчальних посібників у трьох сферах (теологія, історія, місія п'ятидесятницької та харизматичної спрямованості) та їхній аналіз у вигляді критичних відгуків. Період навчання від 2,5 до 5 років.

 

Магістерська програма у процесі акредитації ЄЄАА.

 

Контакти

Олег Володимирович Борноволоков, керівник програми

Ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

logo_footer

Українська євангельська теологічна семінарія

Наша адреса:

Вул. Квітки Цісик, 57 (11 лінія)

Пуща-Водиця, м. Київ. Тел.: 0-800-508-812

Поштова адреса:

А/с 8, м. Київ, 04075