Бібліотека УЄТС – місце щоденної позаурочної діяльності студентів та викладачів семінарії. Також вона відкрита для служителів і членів церков, які прагнуть розширити свій світогляд, поглибити знання для особистого духовного зростання, знайти корисний матеріал для розвитку церкви і преображення суспільства. Водночас скористатися бібліотечним фондом УЄТС можуть і гості, які цікавляться питаннями теології.

Одна з полиць книгосховища УЄТС

 

Окрім книгосховищ для читачів передбачено комфортний читальний зал, доступ до Інтернет-ресурсів, принтер, сканер, ксерокс.

Читальна зала УЄТС

 

Співробітники бібліотеки УЄТС здійснюють постійний моніторинг за новинками українських та закордонних видавництв, аналіз їх актуальності для навчального процесу, а також поповнюють фонд книжок та періодики найактуальнішими примірниками для студентів.

Відвідувачі бібліотеки УЄТС можуть також на місці ознайомитися з експозицією новинок християнських видавництв та книгами, авторами яких є викладачі УЕТС.
 
Потрібно відзначити, що важливу роль у розвитку бібліотечного фонду УЄТС відіграють звичайні люди, які вболівають за розвиток духовної освіти, церкви та об’єднання, окремі християнські громади, організації, фонди, які добровільно жертвують книги або фінансові кошти для закупівлі необхідної літератури. Бібліотека УЄТС радо вітає таку підтримку і дякує кожному, хто вніс свою лепту в її розвиток задля зміцнення Церкви і трансформації суспільства.

logo_footer

Українська євангельська теологічна семінарія

Наша адреса:

Вул. Квітки Цісик, 57 (11 лінія)

Пуща-Водиця, м. Київ. Тел.: 0-800-508-812

Поштова адреса:

А/с 8, м. Київ, 04075