Український переклад книги відомого канадського психолога доктора Девіда Беннера – незамінний інструмент для кожного служителя, який практикує душепіклування й подолання травми. У межах видавничого проекту УЄТС з подолання психотравми нещодавно вийшла з друку книга всесвітньо відомого канадського психолога д-ра Девіда Г. Беннера «Стратегічне пасторське консультування: Система душепіклування у контексті церковного служіння».

У відповідь на проблеми війни, переселенців та біженців, багатьох соціальних проблем, що спричиняють психотравму в суспільстві, кафедрою психології та соціально-гуманітарних дисциплін УЄТС та спільнотою однодумців ініційовано проект, завдяки якому пастори, капелани, служителі церков, керівники та співробітники місій та доброчинних організацій, а також фахівці у сфері душепіклування й психологічного консультування отримають унікальний ресурс для поглиблення знань у подоланні психотравми й надання психологічної допомоги людям.

Книга «Як проповідувати, щоб вас почули», або «10 порад проповідникам-початківцям» може допомогти молодим проповідникам не тільки проповідувати більш ефективно, але й утверджуватись у своєму покликанні й усвідомлювати, що Боже помазання нерозривно пов'язано з покликанням і має пряме відношення до життя самого проповідника. Основна мета даної книги - допомогти проповіднику підготувати біблійну проповідь так, щоб його послання почули і прийняли.

Основне послання цієї книги закладене в її назві: «Як читати Біблію, не спотворюючи її сенсу». Відповідь на це питання дуже проста – читачеві необхідно шукати те значення тексту, яке заклав у нього біблійний автор. Це допоможе йому не тлумачити Писання, як він хоче або розуміє, і не надавати тексту сенс, якого там ніколи не було. Таким чином, дана книга спрямована на те, щоб допомогти читачеві знайти в тексті його первісне значення, а також зрозуміти його і правильно застосувати в своєму житті.

Ці коментарі до пастирських послань до Тимофія і Тита цікаві тим, що їх автор чітко і ясно пояснює значення як уривку в цілому, так і кожного вірша окремо. Він приділив особливу увагу вивченню контексту кожного послання для того, щоб правильно витлумачити кожен важкий для розуміння уривок. Автору добре знайомий історичний контекст написання даних послань з їх історичними реаліями. Усі, хто прочитають цю книгу, безсумнівно, отримають настанову в вірі, оскільки багато принципів і поради апостола Павла своїм учням стануть для читачів більш зрозумілими, а значить, вони зможуть застосувати їх у житті й служінні.

logo_footer

Українська євангельська теологічна семінарія

Наша адреса:

Вул. Квітки Цісик, 57 (11 лінія)

Пуща-Водиця, м. Київ. Тел.: 0-800-508-812

Поштова адреса:

А/с 8, м. Київ, 04075