При Українській євангельській теологічній семінарії працює Музей історії євангельського руху. У Музеї представлено експонати, що стосуються розвитку євангельського руху: книги, журнали, фотографії, документи та ін. На даний момент в музеї діють такі експозиції:

 

Слов'янська Біблія і богослужбова книга

Тут зібрані старослов'янські Євангелія, Псалтирі, Часослови та інші церковні книги, що були у вжитку на Русі в епоху зародження протестантизму. Деякі експонати датуються.

 

Богословська думка Православ'я

Тут представлена православна богословська і духовно-повчальна література, яка свідчить про духовні шукання в народі і Церкви і про спробу реформ і оновлення в Православ'ї.

 

Перші Біблії

В експозиції представлені давні Біблії в різних перекладах і виданнях.

 

Видання баптистського і євангельського союзів

Ця експозиція дозволяє ознайомитися з літературою та періодикою, що видавалися баптистським і євангельським союзами в довоєнний період. Особливу увагу приділено пісенникам.

 

Євангельський "самвидав"

Експозиція присвячена рукописної літературі, що поширювалася серед віруючих у роки, коли видання друкованої літератури було недоступне або зовсім заборонене. Представлені "самвидавні" пісенники, збірки віршів, оповідань і навіть роман.

 

Радянська епоха й ідеологія

Мета експозиції - ознайомити з ідеологією радянської епохи та її ставленням до віруючих. Крім загальновідомих атрибутів у розділі представлені цікаві документи про віруючих і атеїстичну пропаганду.

 

П'ятдесятницький рух

Матеріали, представлені тут, розповідають про долю родини Воронаєва і п'ятдесятницького руху в СРСР, Польщі, а також слов'янської діаспори Америки й Австралії.

logo_footer

Українська євангельська теологічна семінарія

Наша адреса:

Вул. Квітки Цісик, 57 (11 лінія)

Пуща-Водиця, м. Київ. Тел.: 0-800-508-812

Поштова адреса:

А/с 8, м. Київ, 04075