• Кафедра богослов'я

  Кафедра

  Богослов'я

  Зміцнюємо Церкву,

  трансформуємо суспільство

  теологія, лідерство, місіологія

Триває набір на навчання. Дізнайтеся подробиці!

Місія кафедри богослов’я полягає в забезпеченні якісної богословської освіти з акцентом на доктринах, практиці та досвіду Церкви в її служінні світу, а також на розкритті, формуванні і розвитку особистого покликання та лідерських якостей.

 

Кафедра  богослов’я через свої програми магістерського та бакалаврського рівнів (денного й заочного відділень) споряджає студента і теоретичними знаннями, і практичними навичками.

 

Теоретичні знання студент здобуває у трьох ключових напрямках дослідження:

 

 1. Біблійне, систематичне та історичне богослов’я, що керується цілісним підходом до формування християнського світогляду та церковного догмату;
 2. Історія Церкви, становлення та формування Церкви через стосунки з державою та іншими релігіями в різних історичних, політичних, релігійних та культурних контекстах;
 3. Місія Церкви, включно з історією розповсюдження Євангелії та християнського світогляду і цінностей в різних культурах та серед різних народів.

 

Окрім академічних знань студент здобуває практичні навички в таких сферах, як розвиток і становлення особистості, цілісне формування характеру та лідерських якостей, упевненість для втілення власного покликання у викладацькій, церковній, євангелізаційній, організаторській та консультативній сферах.

 

Кафедра надає окреме значення цілісному підходу як до надання теоретичних знань, так і до формування практичних навичок служіння серед студентів.

 

Декілька програм кафедри (бакалаврські і магістерська, денна і заочні) акредитовані Європейською євангельською акредитаційною асоціацією (ЄЄАА). Решта програм наразі здобуває акредитацію ЄЄАА. Це означає що і підхід, і методика, і якість навчання на кафедрі відповідають європейським критеріям освіти.

 

Таким чином, кафедра досягає не тільки здорового балансу між академічними знаннями та отриманням практичного досвіду, а й формування сильної особистості, здатної зміцнити Церкву і трансформувати суспільство.

logo_footer

Українська євангельська теологічна семінарія

Наша адреса:

Вул. Квітки Цісик, 57 (11 лінія)

Пуща-Водиця, м. Київ. Тел.: 0-800-508-812

Поштова адреса:

А/с 8, м. Київ, 04075