• Кафедра музичного служіння

  Кафедра музичного

  служіння

  Зміцнюємо Церкву,

  трансформуємо суспільство

  музика, богослов'я, поклоніння

Триває набір на навчання. Дізнайтеся подробиці!

Мета кафедри – підвищити кваліфікацію та розвинути навички, а також сформувати богословську грамотність служителів задля зміцнення церкви та преображення суспільства.

 

Студенти оволодіють спеціальністю (вокал, інструмент, диригування, звукорежисура), теорією музики, здобудуть знання з прикладної гармонії, інструментального і вокального аранжування, написання музики за допомогою комп’ютерних програм (Oblithon, Logic). Вони здобудуть богословську грамотність і професійну компетентність, а також сформують риси характеру, необхідні для плідного служіння.

 

Навчальні програми розроблено відповідно до європейських стандартів, а також згідно з державними вимогами до підготовки фахівців за напрямком "Музичне мистецтво". Кожен предмет передбачає оцінювання за кредитно-модульною системою (ECTS).

 

Міжнародне партнерство кафедри

УЄТС має партнерські взаємини з Англією, Фінляндією, США та іншими країнами задля підвищення компетенції студентів, поглиблення духовності та розширення їхнього світогляду.

 

Зокрема, кафедра музичного служіння УЄТС активно обмінюється досвідом із такими навчальними закладами, як Nexus School of Creative Arts (Англія), London School of Theology (Англія), Weber Insitute of Worship Studies (США) та ін.

 

Окрім інституцій, УЄТС співпрацює з відомими у світі фахівцями, продюсерами та виконавцями, такими як Фред Х'юман (США – продюсер, служитель, музикант), Роб Стілл (США – автор пісень, викладач спецкурсу "Як писати авторські пісні"), Ніна Астром (Фінляндія – учасниця Євробачення, композитор, вокаліст, служитель-євангеліст), Стів Томпсон (Англія – служитель Лондонської церкви "Сіті Ґейтс", продюсер та аранжувальник, президент організації "Beraca Music Ministries International") та багато інших.

 

Щороку кафедра музичного служіння УЄТС проводить всеукраїнські конференції Music in Worship за участю провідних фахівців світу в сфері музичного служіння.

 

Викладачі

На кафедрі Музичного служіння УЄТС працюють шестеро співробітників на повну ставку, задіяні понад десятеро позаштатних працівників, а також запрошені закордонні фахівці з Європи та США.

 

Окрім академічної діяльності, викладачі музичної кафедри активно задіяні в служінні у помісних церквах, зокрема, в служінні прославлення, церковних проектах, конференціях, концертах. Зокрема, у Джазовому хорі П. Шабана, Gospel Band церкви "Нове життя", в організації та проведенні конференції "Music in worship" тощо.

 

Докладніше про викладачів Кафедри музичного служіння УЄТС ви можете дізнатися тут.

 

Служіння студентів та випускників

Студенти кафедри музичного служіння служать у церквах, більшість яких мають партнерські стосунки з УЄТС і потребують музикантів.

 

Керівник практичного служіння Володимир Володимирович Золотов допоможе студентам знайти служіння для проходження практики в обраній ними помісній церкві. Серед таких церков – «Благодать» (м.Київ, пастор Дмитро Булах), «Скинія» (м.Київ, пастор Сергій Флюгрант), церква «Світло для України» (м.Київ, пастор С. Гуц), церква "Нове життя" (єпископ Анатолій Калюжний) та багато інших баптистських, п'ятдесятницьких, незалежних євангельських церков.


Наші випускники беруть активну участь у музичному служінні помісних церков. Серед випускників УЄТС:

 • Віталій Хабаров, лідер прославлення (м.Київ, Eagles church, пастор Арман)
 • Мирослава Сметанюк, вокаліст Gospel Band (м.Київ, церква "Нове життя", пастор Калюжний А.В.)
 • Валентина Худякова, лідер прославлення (смт Онуфріівка, Кіровоградська обл., церква Бога Живого)
 • Ольга Феєр, вокаліст групи прославлення (смт Гостомель, Спасо-преображенська церква ЄХБ)
 • Тарас Бойчук, лідер прославлення (м.Київ, ц. Скинія, пастор С. Флюгрант)
 • Багато інших випускників, які працюють задля зміцнення церкви й преображення суспільства
logo_footer

Українська євангельська теологічна семінарія

Наша адреса:

Вул. Квітки Цісик, 57 (11 лінія)

Пуща-Водиця, м. Київ. Тел.: 0-800-508-812

Поштова адреса:

А/с 8, м. Київ, 04075