• Кафедра психології

    Кафедра

    психології

    та соціально-гуманітарних дисциплін

    Зміцнюємо Церкву,

    трансформуємо суспільство

Триває набір на навчання. Дізнайтеся подробиці!

Кафедра орієнтована на психологічну підготовку християн, надання базових професійних знань, формування навичок психологічної допомоги окремій людині, сім’ї, групі людей у вирішенні складних життєвих ситуацій, що виникли через надзвичайні обставини життя, кризи, хвороби, міжособистісні або внутрішньоособистісні конфлікти.

 

Діяльність душепіклувальника, консультанта, практичного психолога вимагає дотримання особливих принципів і правил етики, потребує особливої обережності через те, що у фокусі професійної діяльності є внутрішній світ людини, її особистість. Тому найнеобхіднішою здатністю професійної реалізації консультанта, практичного психолога є талант спілкування, що включає такі складові: спостережливість – уміння повністю і належно сприймати людину; інтуїція – уміння розуміти внутрішні властивості та особливості людини; емпатія – уміння співпереживати, здатність відчувати й розуміти іншу людину, бачити те, що відбувається з її позиції, сприймати світ її очима; рефлексія – уміння аналізувати власну поведінку; вміння керувати собою і процесом спілкування.

 

Враховуючи ці особливості, кафедра супроводжує студента не тільки в професійному, а й в особистісному розвитку, сприяючи уздоровленню суспільства.

 

Навчальний процес організовано згідно з українськими та європейськими стандартами підготовки фахівців у галузі психології та психологічного консультування. Академічний процес спрямований на діалогічну взаємодію студента з викладачем. Ефективне професійне зростання забезпечується завдяки унікальній можливості практикувати під наставництвом фахівців. У навчальному процесі використовуються наукові методи з урахуванням розуміння людини як створіння за образом та подобою Божою, єдності духа, душі та тіла.

Викладачі кафедри психології та соціально-гуманітарних дисциплін

logo_footer

Українська євангельська теологічна семінарія

Наша адреса:

Вул. Квітки Цісик, 57 (11 лінія)

Пуща-Водиця, м. Київ. Тел.: 0-800-508-812

Поштова адреса:

А/с 8, м. Київ, 04075