Дорогі брати і сестри!

 

Ласкаво просимо до Української євангельської теологічної семінарії!

 

Сьогодні і Церква, і суспільство як ніколи потребують компетентних служителів, здатних закласти духовну основу для його розвитку. Наслідки війни на Донбасі та анексії Криму, проблеми переселенців, сирітства, військовослужбовців, психологічна травма, сімейні та економічні труднощі - усе це викликатиме резонанс іще на довгі роки в Україні. Проте водночас, незважаючи на виклики, перед християнами України відкриваються двері унікальних можливостей для служіння - започаткування нових церков та місій, преображення сучасних міст, допомога вразливим категоріям суспільства, поширення Царства Божого по всьому світу, формування високоморального християнського світогляду серед громадян, – що благодатно впливатиме і на духовний, і на матеріальний добробут нашої країни та утвердження Царства Божого.

Окрім зміцнення церкви в Україні, наша семінарія водночас допомагає здобути належну духовну освіту служителям із Центральної Азії, зокрема, з таких країн, як Киргизстан, Узбекистан, Казахстан та інші.

Ми також активно співпрацюємо із шістнадцятьма протестантськими об'єднаннями, включно з баптистами, п'ятдесятниками, незалежними євангельськими церквами та іншими громадами, місіями та організаціями.

 

Серед західних партнерів УЄТС – найавторитетніші місії, академічні інституції, церкви та організації, серед яких College Park Church, First Baptist Churсh of Georgetown, Overseas Council International, Scholar Leaders International, NEXUS School of Creative Arts, London School of Theology, HART та багато інших організацій із Австралії, Англії, Канади, Норвегії, США, Фінляндії та інших країн.

 

Запрошую і вас приєднатися до місії зміцнення церкви й преображення суспільства.

 

Оберіть свій напрямок, програму та зручну для вас форму навчання, телефонуйте, приїжджайте.

Ласкаво просимо!

 

Іван Іванович Русин
Ректор Української євангельської теологічної семінарії
logo_footer

Українська євангельська теологічна семінарія

Наша адреса:

Вул. Квітки Цісик, 57 (11 лінія)

Пуща-Водиця, м. Київ. Тел.: 0-800-508-812

Поштова адреса:

А/с 8, м. Київ, 04075