• Андрій Меркулов, програма «Месіанське богослів’я та місіологія»

  Я особливо не замислювався над необхідністю богословської освіти. Але одна наша сестра, яка прийшла навчатися в УЄТС, спонукала мене до цього. І я зрозумів, що освіта мені справді потрібна, адже я керівник міжцерковного клубу, на який приходять теологи, професори богослов’я, викладачі, настоятелі, тобто дуже грамотні люди. Тож освіта мені необхідна, особливо з акредитацією, яку дає УЄТС. У мене є товариші, що отримують дипломи про теологічну освіту в Австрії, і Швейцарії. Тим часом тут, в Україні, УЄТС теж дає можливість отримати диплом європейського зразка, не треба їздити десь далеко.

 • Антон Колганов, асоціація «Еммануїл», проект «Територія відповідальності»

  Я тренер-консультант у проекті Асоціації Еммануїл "Територія відповідальності", займаюся дітьми групи ризику, питаннями кризового консультування родин, зокрема й проблемами сексуальних адикцій. Я підписаний на фейсбук-сторінку УЄТС і стежу за семінарами й курсами, на які вона запрошує. Аж ось натрапив на курс, що мене зацікавив, і я захотів підвищити свою кваліфікацію. Тим більше, що від спеціалістів такого рівня можна отримати чимало корисних практичних порад. Я дуже задоволений, що інвестував свій час у навчання в УЄТС.

 • Вікторія Шабан, м. Тернопіль, програма «Основи душепіклування»

  Я працюю з біженцями і шукала спеціальний курс із психології, щоб краще зрозуміти емоції, переживання людей, але таку навчальну програму, де викладали б не тільки знання із психології, а з урахуванням біблійного погляду на людину. Я знайшла те, що шукала, в УЄТС.

 • Марина Щербак, м. Полтава, "Літня місіонерська школа"

  «Я йшла в ЛМШ, щоб зрозуміти, чи є місіонерське служіння моїм покликанням. Після навчання моє бажання бути місіонером зміцніло, але я розумію, що мені ще треба вчитися. Тому планую поки що продовжувати те служіння, яким займаюся у своїй церкві — це євангелізаційні поїздки по селах і робота з дітьми в недільній школі. Найяскравіші враження після ЛМШ в мене залишилися від наших поїздок в арабську й африканську церкви, а також від зустрічей із досвідченими місіонерами, які ділилися з нами своїм досвідом. Я зрозуміла, що треба просто йти і робити свою справу, навіть, якщо страшно — Бог не залишить тебе і допомагатиме. Мені в пам’ять врізалися слова, що місія — це Божа справа, ми тільки Його інструменти і посудини, а все основне робить Він Сам».

 • Михайло Каланча, м. Кишинів (Молдова), "Літня місіонерська школа"

  Зараз я поки що живу в Києві і в ц. «Скеля Спасіння» є одним з лідерів євангелізаційного служіння. Однак, навчання в ЛМШ докорінно змінило моє бачення цього служіння. Багато мені треба буде виправляти. Наприклад, пастор С. Л. Флюгрант показав нам інший підхід до вивчення Святого Письма, змінився мій погляд на методи євангелізації тощо. Навесні я збираюся повертатися на батьківщину й відкривати там церкву. Знання, що отримав тут, мені дуже знадобляться. Я дуже вдячний всім організаторам і викладачам ЛМШ. Велике спасибі вам за вашу працю! І ще хочу дуже подякувати своєму пастору, який відправив мене сюди. Без нього я міг би пропустити таку чудову можливість»

 • Олександр Данелюк, м. Київ, військовий капелан, програма "Трансформуюче лідерство"

  У мене є вища освіта, але я усвідомив, що в справі служіння потребую поглибити знання з теологічних дисциплін. До того ж, я дізнався, що диплом УЄТС має Європейську акредитацію. Навчаюся із задоволенням підвищую свою кваліфікацію на магістерській програмі з лідерства.

 • Олександр Помазанов, м. Красногорівка Донецької обл., місіонер в м. Авдіївці

  «Рівень викладання в УЄТС дуже високий і вимагає від нас великої праці. Мені нелегко, але я задоволений, бо дізнаюся багато нового, особливо в історичному аспекті. Наприклад, я дізнався про діалоги між апостолами, і це змусило мене подивитися на знайомі тексти по-іншому. Нові знання дуже допомагають мені в моєму місіонерському служінні».

 • Олексій Михнюк, м. Київ, програма "Богослов'я та християнське служіння" (вільний слухач)

  Я займаюся молодіжним служінням, маю вже деякий досвід. На цей курс прийшов не в останню чергу завдяки викладачам, яких знаю як досвідчених молодіжних лідерів. Цей курс допомагає мені структурувати й систематизувати свої знання.

 • Ольга, м. Суми, напрямок дослідження: "Богослов'я п'ятдесятницького руху" (вільний слухач)

  Лектор ознайомив нас з різними підходами до поняття про хрещення Святим Духом, щоб ми могли розрізняти ці підходи й свідомо робити свій вибір. Це сприяє роздумам, допомагає не підходити до питань віри автоматично, а докладати також і розумових зусиль. Вважаю, що навчання — це гарний час для людей, які хочуть більше розуміти Бога і служити людям.

 • Поліна Антонюк, програма "Музичне служіння"

  Стів надихнув мене навчатися сміливіше й активніше. Цей викладач узагалі показав, що навчання може бути веселим, а не тільки "грузити". А ще я вражена його вмінням грати на багатьох інструментах. Я зрозуміла, що це відкриває можливість для кращого порозуміння в музичному колективі. Це надихнуло, і мені захотілося теж освоїти кілька інструментів.

logo_footer

Українська євангельська теологічна семінарія

Наша адреса:

Вул. Квітки Цісик, 57 (11 лінія)

Пуща-Водиця, м. Київ. Тел.: 0-800-508-812

Поштова адреса:

А/с 8, м. Київ, 04075